POLI-SES s.r.o. Special Elektrotechnik Servis
CZ DE
CZ

Všeobecné podmínky

Co děláme

 • 1) vývoj, projekce, konstrukce
  Realizujeme na klíč vývoj řídících softawarů pro průmyslová řídící PLC přístroje typu STANGE elektronik, Siemens. Projekčně – konstrukčně zajišťujeme elektrickou část dle zadání zákazníka.
 • 2) zkoušky el.zařízení, kontroly, revize
  V souladu s požadavky zákazníka a dle technických norem, aj. právních dokumentů zajišťujeme zkoušky na elektrických zařízení, ( rozváděče, průmyslové celky, stroje ). Nedílnou součástí této činnosti mohou být kontroly a revize elektrických zařízení, strojů a přístrojů. Odborná způsobilost v prováděných úkonech a špičkové technické vybavení je samozřejmostí. Pro další info: kontaktovat ( dát na výběr: emailovou adresu, telefon)
 • 3) termovize a analýzy
  Pro náročné zákazníky a specializované lokalizace poruch a jiných nežádoucích anamálií, jak na elektrickém vedení, tak na elektrických zařízení zajišťujeme pro zákazníka analýzu termovizí. Výsledky z těchto analýz se v praxi ukázaly jako velmi pozitivní a přínosné. Doporučujeme využít našich služeb v tomto odvětví. Pro další info: kontaktovat ( dát na výběr: emailovou adresu, telefon)
 • 4) aplikace virtuální instrumentace
  Specializujeme se na měření v energetice nástrojem virtuální instrumentace. Využíváme systém, který funguje jako uzavřený s náležitým instalovaným firmwarem. Tímto přístrojem jsme schopni zajistit požadované měření a analýzu ve třídě přesnosti A. Zákazníky využívající toto měření jsou ve všech oborech, kteří požadují zjistit stav dodávky a odběru elektrické energie. Využití má tento přístroj v širokém spektru odběrů elektrické energie. Pro další info: kontaktovat ( dát na výběr: emailovou adresu, telefon)
 • 5) příprava a realizace montáží
  Organizačně a systémově řešíme samotnou přípravu a následnou realizaci zakázky. Naše profesionalita je postavená na odbornosti, pružnosti a rychlé reakční době. Zázemí firmy, a spříznění dodavatelé nám umožňují nasazení po celé české republice a v zahraničí. Pro zákazníka jsme schopni zajistit veškerou odbornou činnost do 24Hodin v ČR a do 72hodin po celém světě.
 • 6) administrativa
  Pro dosažení úplného a komplexního výsledku zajišťujeme veškeré administrativní záležitosti spojené s naší činností.

Kontakty

POLI-SES s.r.o.
Klínovecká 1407/407
36301 Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary
IČ: 03760324
tel: +420 608 974 970
tel: +420 790 200 321

poli-ses@poli-ses.eu

 

Odběr novinek